1
TARİHÇEMİZ
ASF Hukuk&Danışmanlık Bürosu, Av. Tuğba Çırak tarafından 2008 yılında kurulmuştur.

ASF Hukuk&Danışmanlık Bürosu,  avukatlık mesleğinin etik değerlerine saygılı, kayıtsız şartsız her türlü platformda hukukun üstünlüğünü benimseyen, evrensel standartlarda uzmanlaşmış, öncü, dinamik ve yenilikçi bir hizmet sunma felsefesiyle hareket ederken; ulusal ve uluslararası hukuk alanında en güncel ve gelişmiş uygulamaları izleyerek, müvekkillerine ve danışmanlık görevini üstlendiği firmalara üst düzey kalite standartlarında hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Temel yol gösterici ilkelerimiz evrensel ve ulusal ahlaki değerler, avukatlık mesleğinin bağımsızlığı ve bilim ile ayrılmaz niteliğidir.

2
VİZYONUMUZ
ASF Hukuk&Danışmanlık Bürosu, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna  ve dünya dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir.

ASF Hukuk&Danışmanlık Bürosu olarak nihai hedefimiz, meslek örgütleri ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir.

3
MİSYONUMUZ
ASF Hukuk&Danışmanlık Bürosu, sağladığı hukuki hizmeti gerek ulusal gerekse  uluslararası ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Aile Hukuku

Fikri Mülkiyet Hukuku

Tüketicinin Korunması Hukuku

Miras Hukuku

İş Hukuku

Sorumluluk Hukuku

Vergi Hukuku

Özel Hukuk Dava Takibi

Eşya Hukuku

Kira Hukuku

Borçlar Hukuku

Rekabet Hukuku

İdare Hukuku

Sözleşmeler Hukuku

Ceza Hukuku

İcra ve İflas Hukuku